Продавець ТОВ "Спецпроменерго-1" розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
38 відгуків
+380 (93) 585-73-01
+380 (93) 585-73-01
+380 (93) 585-73-01

Опалення робочого приміщення або складу. Фактори що впливають на це

Як тільки температура починає опускатись, у всіх нас постає питання як обігріти свої виробничі приміщення? Альо ж не просто обігріти, а зробити це максимально ефективно з найменшими витратами сил та коштів.

 

По перше, треба вирішити з яким саме теплоносієм Ви будете працювати? Тобто чим саме Ви будете обігрівати приміщення. Варіантів звісно ж дуже багато, але ми зупинимось на основних:

 

Першим з найпопулярніших теплоносіїв розглянємо Воду:

Водяне опалення надзвичайно розповсюджене на території нашої країни і в принципі по всьму світу, так як воно – найдешевше у виробництві та експлуатації.

На що слід звернути увагу? А саме: на температуру води, чи достатня її буде для досягнення необхідної температури та на потужність насоса. Чи взмозі буде він податі необхідну кількість води в систему для все того ж обігріву.

 

Другим за популярністю теплоносієм являється – електричний струм. Електричне опалення само по собі не складні в монтажі. Його легше за все провести на будь-якій території та в будь-яку будівлю. Воно не поступається в ефективності водяному.

На що слід звернути увагу? Найголовніше – елекричне опалення потребує тьох фаз! Слід про це завжди пам " ятати. Також потрібно розуміти максимальну дельту температури повітря, на відміну від води у електричних тен, навіть оребрених (таких які використовуємо ми) вона є, і складає не більше 45градусів, в крайніх випадках 60градусів. Також тут виникає вагато питань з підбором автоматики та її функцій, але то вже окрема і складна тема.

 

Третім теплоносієм виділимо пару. Парове опалення буде одним з найефективніших, але й не з дешевих, з точки зору виробництва, монтажу та обслуговування. Слід враховувати звісно ж температуру пару та тиск пару, чи буде Вам його достатня для правильного та потрібного рівня температури.

 

Також нерідко зустрічається опалення, в систему якого залито Антифріз, або ж масло. Такий вид опалення в основному застосовується на фабриках та заводах. Малий та середній бізнес рідко ним користується.

 

Тапер – найцікавіше! Будівля, в якій знаходиться Ваше приміщення та воно саме. Від тут більше всього запитань. При правильному прорахунку та врахуванню всіх факторів можна зекономити до 50, а в деяких випадках і більше відсотків коштів на опалення приміщення.

 

Перше що Вам потрібно – це знаті розмір приміщення (ширину, висоту та довжину). Не забуваємо що ми обігріваємо кубатуру приміщення.

Також потрібно розуміти призначення приміщення, то це: склад, цех, малярна камера, сушка, корівник, автобокс, теплиця чи офісне приміщення.

Конструкція будівлі: наскільки утеплена будівля, якість стін, покрівлі, вікон. Наявність отворів для розуміння тепловтрат.

Приміщення також бувають з різною проходимістю і тут слід враховувати банальне відкриття воріт та циркуляцію повітря та чи маєте Ви теплову завісу на вході.

Прощаючи приміщення теж відіграє свою роль, адже потрібно розуміти де саме краще всього розташувати точки обігріву та яка їх кількость потрібна.

Також ключову роль відіграє повітря, а саме:

приточне воно, має рецеркуляцію чи потрібен догрів повітря? Який саме у Вас об'єм повітря і чи є у Вас приточна вентиляція?

Враховуйте також необхідну температуру повітря що Вам потрібна, адже на підтримання температури в приміщенні на рівні +5 та +25 потрібна різна кількість потужності, а отже і ресурсів для її досягнення.

 

Я Ві вже побачили є маса факторів, які треба враховувати при підборі системи опалення. Заходьте на наш сайт та телефонуйте, ми з радістю допоможемо Вам у прорахунку та підборі водяної, електричної, або парової системи опалення Вашого приміщення з максимальній ефективність за розумні кошти!

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner